Naujienos

Visos naujienos „Teniso piramidės“ žiemos sezono nugalėtoju tapo Tadas Skairys

„Teniso piramidės“ žiemos sezono nugalėtoju tapo Tadas Skairys

2018-04-24 15:35

Sekmadienį, SEB arenoje, pasibaigė „Teniso piramidės“ žiemos sezono finalai. Čia teniso entuziastai raketes surėmė 2 grupėse – pirmieji 32 „Piramidės“ žaidėjai varžėsi
pagrindiniame, o 32-64 vietas projekte užimantys „Iššūkio“ finale.
Po trijų dienų trukusių kovų šio projekto pagrindinio finalo nugalėtoju tapo Tadas Skairys. Jis rezultatu 61 61 palaužė antrąją vietą užėmusį Tomą Kirchovą.
Savo ruožtu pagrindinio finalo bronza atiteko ilgamečiam šio teniso projekto žaidėjui Viktorui Gasiūnui, kuris kovoje dėl trečios vietos rezultatu 62 61 įveikė Jaroslavą Lučinskij.
Tuo tarpu „Iššūkio“ finale po atkaklios kovos triumfavo Martynas Eimontas, kuris rezultatu 46 75 (10:8) įveikė antrąją vietą užėmusį Skirmantą Kadžių. Trečioji vieta atiteko Aleksėjui Nikiforovui, 63 63 įveikusiam Arūną Šveistį.
Paguodos prizą laimėjo Vaidas Šapalas. Lemiamoje dvikovoje jis rezultatu 62 63 nugalėjo savo varžovą Kazimierą Glavecką.
„Teniso piramidė“ – tai tradicinis UAB „Teniso pasaulis“ organizuojamas teniso turnyras, be pertraukų vykstantis jau nuo 2007 metų.
Šis projektas nuo kitų teniso turnyrų skiriasi tuo, kad vyksta visus metus. Teniso žaidėjai kviečia vieni kitus į dvikovas, stengdamiesi pakilti į kuo aukštesnę „Piramidės“ poziciją.
Du kartus per metus yra žaidžiami šio projekto finalai, kurių kiekvienas vyksta vasaros ir žiemos sezono metu. Po jų pirmieji 64 „Piramidės“ žaidėjai, priklausomai nuo jų rezultatų finale, persiskirsto savo pozicijomis iki kito finalinio turnyro.