Visos naujienos Piramidės turnyro čempionu trečią kartą tapo Viktoras Gasiūnas

Piramidės turnyro čempionu trečią kartą tapo Viktoras Gasiūnas

2016-04-25 14:38

gasiunas

SEB arenoje Vilniuje vyko vieno gausiausių ir aktyviausių Lietuvoje teniso projektų „Piramidė“ žiemos sezono finalai. Net 64 iš 260 projekto dalyvių varžėsi dviejose grupėse – pagrindiniame finale, kuriame susitiko 32 geriausi projekto dalyviai, bei „Iššūkio“ finale, kur žaidė 33–64 pozicijas „Piramidės“ reitinge užimantys žaidėjai. Per žiemos sezono finalus „Piramidės“ dalyviai sužaidė apie 100  mačų.

Pagrindiniame finale pergalę šventė Viktoras Gasiūnas, 6:4, 6:3 įveikęs Skirmantą Kadžių. Pastarasis dalyvis sėkmingai sužaidė visus mačus, pusfinalyje nugalėjo Martyną Eimontą ir tik finalinėje kovoje nusileido V. Gasiūnui.  Toks sėkmingas žaidimas S. Kadžių iš 29 pozicijos kilstelėjo į 2-ąją vietą. Trečiąją vietą pagrindo finale iškovojo Tomas Kirchovas.

„Iššūkio“ finale nenugalimas buvo Dainius Baliūnas, kuris finale įveikė Gediminą Puroną rezultatu 6:3 6:4.  Trečiąją vietą iškovojo Martynas Jocys, mažajame finale nugalėjęs Aurimą Martišauską.

„Piramidės“ teniso turnyre, subūrusiame įvairaus pajėgumo teniso mėgėjus, žiemos sezono metu (2015 rugsėjis – 2016 balandis) buvo sužaista daugiau nei 800 mačų. Iš viso per metus sužaidžiama daugiau nei 1 500 „Piramidės“ susitikimų.

Įmonės „Teniso pasaulis“ organizuojama teniso mėgėjų „Piramidė“ suburia įvairaus pajėgumo žaidėjus.  Jame šiuo metu dalyvauja daugiau nei 260 aktyvių tenisininkų. Nuo 2007-ųjų „Piramidėje“ sužaista daugiau nei 13 tūkst. mačų.

Projektas iš kitų teniso turnyrų išsiskiria tuo, kad vyksta be pertraukų visus metus. Žaidėjai kviečia vieni kitus į dvikovas stengdamiesi pasiekti kuo aukštesnį piramidės laiptelį. Du kartus per metus aukščiausias pozicijas užimantiems tenisininkams organizuojami trijų dienų finaliniai turnyrai, per kuriuos aiškinamasi, kas užims 1–32 vietas. Nuo 2014 m. pradėtas rengti ir „Iššūkio“ finalas, kuriame dalyvauja 33–64 reitingo pozicijas užimantys žaidėjai.

40 metų V. Gasiūnas „Piramidės“ čempionu tapo trečią kartą. Pirmąsyk jam tai pavyko padaryti prieš trejus  metus. Šiose varžybose jis dalyvauja nuo 2008 metų.