Naujienos

Visos naujienos
001

Atsinaujinus sezonui, pasikeitė „Teniso piramidės“ reitingo lyderis (0)

2020-06-03

Jau balandžio pabaigoje atsivėrus lauko teniso aikštynams, į juos sparčiai ėmė rinktis šio sporto mylėtojai. Tuo pačiu buvo pratęstas ir „Teniso piramidės“ sezonas, tad tenisininkai vėl siekė naujų pergalių SEB arenos ir Bernardinų kortuose.

Teniso piramidės_turnyro akimirka

„Teniso piramidės“ reitinge – P. Miškinio šuolis į trečiąją poziciją (0)

2020-01-06

Šventinį gruodžio mėnesį tęsėsi įnirtingos kovos „Teniso piramidės“ žiemos sezone. Po paskutinių praėjusio dešimtmečio kovų šių varžybų reitingo lentelėje užfiksuota nemažai pokyčių.

_f6o68771

„Teniso piramidės“ reitinge į antrąją vietą pakilo S. Kadžius (0)

2019-12-04

Lapkričio mėnesį tęsėsi „Teniso piramidės“ žiemos sezono kovos. Reitingo lyderių rikiuotėje vėl užfiksuota nemažai pokyčių, bet lyderio poziciją išsaugojo daugkartinis šių varžybų nugalėtojas Tadas Skairys.

piramidė_(198)

„Teniso piramidės“ reitinge – V. Pranulio šuolis į antrąją poziciją (0)

2019-11-05

Įsibėgėjus „Teniso piramidės“ žiemos sezonui, reitingo lyderių dešimtuke užfiksuota nemažai pokyčių. Tiesa, lyderio pozicijoje ir toliau išlieka daugkartinis šių varžybų čempionas Tadas Skairys.

piramidė-75

„Teniso piramidės“ reitingo dešimtuke – nemaži pokyčiai (0)

2019-10-03

Po rugsėjo pradžioje praūžusių „Teniso piramidės“ vasaros finalų, žaidėjai vėl grįžo į teniso aikšteles ir pradėjo naują sezoną. Po pirmojo žiemos sezono mėnesio „Teniso piramidės“ reitingo dešimtuke užfiksuota nemažai pokyčių.

piramidė (294)

„Teniso piramidės“ vasaros sezono karaliaus titulą apgynė T. Skairys (0)

2019-09-11

Sekmadienį Vilniuje finišavo dar vienas „Teniso piramidės“ sezonas. Vasaros sezono finale triumfavo Tadas Skairys, kuris apgynė prieš metus iškovotą titulą. Iš viso tai buvo jau ketvirtasis iš eilės T. Skairio laimėtas „Teniso piramidės“ finalas.

V.Gasiūnas

Artėjant finalams – rokiruotės „Teniso piramidės“ reitinge (0)

2019-08-02

Jau rugsėjo 6-8 dienomis įvyks „Teniso piramidės“ vasaros sezono finalai. Likus kiek daugiau nei mėnesiui, tenisininkų kovos tampa vis įnirtingesnės, nes kiekvienas stengiasi pagerinti savo pozicijas prieš finalus, o kai kurie turi paskutines galimybes įšokti į finalinį turnyrą.

Darius Banys

„Teniso piramidės“ reitingo lyderiu išliko D. Banys, į antrąją vietą sugrįžo M. Janč (0)

2019-07-01

„Teniso piramidės“ vasaros sezonas įgauna pagreitį. Po įdomių kovų birželio mėnesį šių varžybų reitingo lyderio poziciją išsaugojo Darius Banys.