Naujienos

Visos naujienos
BF6O5096

T. Skairys išsaugojo „Teniso piramidės“ karaliaus sostą (0)

2020-09-07

Sekmadienį Vilniuje, Bernardinų kortuose, finišavo intriguojantis „Teniso piramidės“ sezonas. Jame triumfavo ir čempiono titulą apgynė Tadas Skairys. Jam tai buvo jau penktasis iš eilės laimėtas „Teniso piramidės“ finalas.

latakas

„Teniso piramidėje“ – P. Latako šuolis į viršūnę ir artėjantys finalai (0)

2020-08-04

Vasarai persiritus į antrą pusę, „Teniso piramidės“ reitingo lyderių rikiuotėje užfiksuota nemažai pokyčių. Tai tik dar labiau padidino intrigą artėjant vasaros sezono finalams, kurie vyks rugsėjo 4-6 dienomis Bernardinų kortuose.

Skirmantas Kadžius

S. Kadžius pirmą kartą tapo „Teniso piramidės“ reitingo lyderiu (0)

2020-07-08

Įsibėgėjus vasarai, SEB arenos ir Bernardinų sodo kortuose toliau liejasi tenisininkų prakaitas bei emocijos. Po įdomių ir atkaklių kovų „Teniso piramidės“ varžybose birželio mėnesį, pasikeitė reitingo lyderis. Juo pirmą sykį tapo Skirmantas Kadžius.

001

Atsinaujinus sezonui, pasikeitė „Teniso piramidės“ reitingo lyderis (0)

2020-06-03

Jau balandžio pabaigoje atsivėrus lauko teniso aikštynams, į juos sparčiai ėmė rinktis šio sporto mylėtojai. Tuo pačiu buvo pratęstas ir „Teniso piramidės“ sezonas, tad tenisininkai vėl siekė naujų pergalių SEB arenos ir Bernardinų kortuose.

Teniso piramidės_turnyro akimirka

„Teniso piramidės“ reitinge – P. Miškinio šuolis į trečiąją poziciją (0)

2020-01-06

Šventinį gruodžio mėnesį tęsėsi įnirtingos kovos „Teniso piramidės“ žiemos sezone. Po paskutinių praėjusio dešimtmečio kovų šių varžybų reitingo lentelėje užfiksuota nemažai pokyčių.

_f6o68771

„Teniso piramidės“ reitinge į antrąją vietą pakilo S. Kadžius (0)

2019-12-04

Lapkričio mėnesį tęsėsi „Teniso piramidės“ žiemos sezono kovos. Reitingo lyderių rikiuotėje vėl užfiksuota nemažai pokyčių, bet lyderio poziciją išsaugojo daugkartinis šių varžybų nugalėtojas Tadas Skairys.

piramidė_(198)

„Teniso piramidės“ reitinge – V. Pranulio šuolis į antrąją poziciją (0)

2019-11-05

Įsibėgėjus „Teniso piramidės“ žiemos sezonui, reitingo lyderių dešimtuke užfiksuota nemažai pokyčių. Tiesa, lyderio pozicijoje ir toliau išlieka daugkartinis šių varžybų čempionas Tadas Skairys.

piramidė-75

„Teniso piramidės“ reitingo dešimtuke – nemaži pokyčiai (0)

2019-10-03

Po rugsėjo pradžioje praūžusių „Teniso piramidės“ vasaros finalų, žaidėjai vėl grįžo į teniso aikšteles ir pradėjo naują sezoną. Po pirmojo žiemos sezono mėnesio „Teniso piramidės“ reitingo dešimtuke užfiksuota nemažai pokyčių.