Naujienos

Visos naujienos
1 (321)

„Teniso piramidės“ vasaros sezono finaluose – dar vienas T. Skairio triumfas (0)

2018-09-10

Sekmadienį Vilniaus Bernardinų kortuose finišavo tris dienas trukusios „Teniso piramidės“ vasaros sezono finalinės varžybos. Pagrindiniame turnyre, kuriame varžėsi 32 „Piramidės“ žaidėjai, triumfavo Tadas Skairys. Kuris, beje, šiemet nugalėjo ir žiemos finaluose.

Nugalėtojas Tadas Skairys

„Teniso piramidės“ žiemos sezono nugalėtoju tapo Tadas Skairys (0)

2018-04-24

Sekmadienį, SEB arenoje, pasibaigė „Teniso piramidės“ žiemos sezono finalai. Čia teniso entuziastai raketes surėmė 2 grupėse – pirmieji 32 „Piramidės“ žaidėjai varžėsi pagrindiniame, o 32-64 vietas projekte užimantys „Iššūkio“ finale. Po trijų dienų trukusių kovų šio projekto pagrindinio finalo nugalėtoju tapo Tadas Skairys. Jis rezultatu 61 61 palaužė antrąją vietą užėmusį Tomą Kirchovą.

TenisoPiramide_Foto_ElvisŽaldaris-49

2017 Teniso Piramidės vasaros finalų nugalėtojas – Darius Banys (0)

2017-09-12

2017 Teniso Piramidės vasaros finalų nugalėtoju tapo Darius Banys! Sveikiname grunto karalių, kuris finale nugalėjo žiemos finalų nugalėtoją Viktorą Gasiūną.

Banner-Naujiena_585x387

2017 piramidės vasaros sezono finalai jau greitai! (0)

2017-08-24

2017 rugsėjo 08 - 10 dienomis Bernardinų teniso kortuose vyks 2017 vasaros sezono finalai! Tradiciškai sužaisime 2 finalus - pagrindinį finalą (1-32) ir "iššūkio" finalą, kuriame susirungs 33-64 pozicijas užimantys dalyviai. Kviečiame registruotis!

DPP_12352

Teniso piramidės žiemos finalų nugalėtojas – Viktoras Gasiūnas (0)

2017-05-04

2017 Teniso Piramidės žiemos finalų nugalėtoju ketvirtą kartą iš eilės tapo Viktoras Gasiūnas!!! Nuoširdžiai sveikiname HARD kortų karalių, kuris atkaklioje finalinėje kovoje privertė pasiduoti kitą Piramidės lyderį Andrius Labunskas rezultatu 6:4, 4:6, 5:10. Iššūkio finalą laimėjo Skirmantas Kadžius!!!

a1 (4) (1280x853)

2016 Teniso Piramidės vasaros finalų rezultatai (0)

2016-09-12

2016 m. Piramidės vasaros sezono finalai baigėsi. Šių metų Teniso Piramidės vasaros sezono pagrindinio finalo laimėtojas – Andrius Labunskas! Sveikiname jį su šiuo puikiu laimėjimu. Darius Banys iškovojo antrąją vietą, o 2016 žiemos finalų nugalėtojas Viktoras Gasiūnas užbaigė puikųjį trejetą.

A3

Piramidės vasaros sezono finalas jau netrukus! (0)

2016-08-09

Rugsėjo 09-11 dienomis Bernardinų sodo teniso kortuose vyks vasaros sezono finalai. Tradiciškai bus žaidžiami 2 finalai – pagrindinis finalas ir „Iššūkio“ finalas, kuriame susirungs 33 – 64 pozicijas Piramidėje užimantys dalyviai. TE PRASIDEDA KOVA, SUSITIKIM FINALE!

gasiunas

Piramidės turnyro čempionu trečią kartą tapo Viktoras Gasiūnas (0)

2016-04-25

SEB arenoje Vilniuje vyko vieno gausiausių ir aktyviausių Lietuvoje teniso projektų „Piramidė“ žiemos sezono finalai. Net 64 iš 260 projekto dalyvių varžėsi dviejose grupėse – pagrindiniame finale, kuriame susitiko 32 geriausi projekto dalyviai, bei „Iššūkio“ finale, kur žaidė 33–64 pozicijas „Piramidės“ reitinge užimantys žaidėjai. Per žiemos sezono finalus „Piramidės“ dalyviai sužaidė apie 100 mačų.

12191374_891927984218242_6556821232187594005_o

2016 žiemos teniso piramidės finalai jau netrukus! (0)

2016-04-11

Balandžio 22 - 24 d. SEB arenoje vyks žiemos sezono teniso piramidės finalai. Tradiciškai bus žaidžiami 2 finalai – pagrindinis finalas ir „Iššūkio“ finalas, kuriame susirungs 33 – 64 pozicijas Piramidėje užimantys dalyviai. Kas užsidės Piramidės karaliaus karūną, sužinosime jau netrukus.

CB9F2717

Po atkaklių kovų aikštėje – į tribūnas (0)

2015-09-14

Gausiausias Lietuvoje teniso mėgėjų „Piramidės“ vasaros turnyras baigėsi atkaklia dviejų čempionų akistata. Abu finalininkai jau turi bilietus į Daviso taurės varžybas Vilniuje ir prognozuoja lietuvių pergalę prieš ukrainiečius.