Naujienos

Visos naujienos Piramidės turnyro finale – dar vienas Andriaus Guzaičio triumfas

Piramidės turnyro finale – dar vienas Andriaus Guzaičio triumfas

2023-09-05 10:35

Sostinės teniso mėgėjai vasarą išlydėjo Teniso piramidės vasaros sezono finaliniu turnyru, praėjusį savaitgalį vykusiu Bernardinų sodo teniso aikštyne.

Pagrindinio turnyro, kuriame kovoja 1-32 vietas piramidėje užimantys žaidėjai, finale Andrius Guzaitis 3:6 6:4 14:12 įveikė Viktorą Gasiūną. Beje, šie du tenisininkai taip pat žaidė ir lemiamame žiemos sezono finalinio turnyro susitikime, kuris taip pat pasibaigė A. Guzaičio pergale trečiajame sete.

Ne mažiau dramatiškai klostėsi ir dvikova dėl trečiosios vietos. Joje Jaroslav Lučinskij 4:6 7:5 18:16 įveikė Ričardą Drazdovą.

Iššūkio varžybose dalyvavo 33-64 vietas piramidėje užimantys žaidėjai. Jo finale Skirmantas Kadžius 6:1 7:5 nugalėjo Simoną Šaškovą. Susitikime dėl trečiosios vietos Žydrūnas Laurynas 6:1 4:6 10:4 įveikė Tomą Eigėlį.

Turnyro nugalėtojams ir prizininkams atiteko „Sportland“ dovanų čekiai bei kitos atminimo dovanos.

Šiuo metu „SEB arenos“ piramidės turnyre dalyvauja 205 tenisininkai. Šis turnyras yra bene seniausiai vykstantis tęstinis teniso mėgėjų turnyras sostinėje. Pirmieji jo susitikimai buvo sužaisti dar 2007 metais.