Naujienos

Visos naujienos Piramidės žiemos finalų nugalėtojai – Viktoras Gasiūnas ir Paulius Zabiela

Piramidės žiemos finalų nugalėtojai – Viktoras Gasiūnas ir Paulius Zabiela

2024-05-07 11:29

„SEB arenoje“ vyko vieno iš seniausių mėgėjų turnyrų Lietuvoje – „Teniso pasaulio“ piramidės – žiemos sezono finalinis turnyras. Varžybos buvo surengtos dvejuose divizionuose – Pagrindiniame finale ir Iššūkio finale.

Pirmas 32-i vietas piramidėje užimantys teniso mėgėjai varžėsi Pagrindiniame finaliniame turnyre. Jo čempionu tapo Viktoras Gasiūnas. Lemiamoje dvikovoje jis 4:6 6:2 10:4 nugalėjo Andrių Nikelį.

Trečioji vieta atiteko Kasparui Stabingiui, kuris mažajame finale 6:2 6:1 įveikė Skirmantą Valiuką.

Iššūkio varžybose rungėsi 33-64 vietas piramidėje užimantys tenisininkai. Varžybos pasibaigė Pauliaus Zabielos triumfu. Finalinėje dvikovoje jis 6:2 6:1 įveikė Paulių Macevičių.

Trečioji Iššūkio finalo vieta atiteko Simonui Šaškovui.

„Sportland“ turnyrų nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo dovanų čekiais, jiems taip pat atiteko ir kiti prizai bei atminimo dovanos.

„Teniso pasaulio“ piramidės varžybos startavo 2007 metais. Šiuo metu jose dalyvauja daugiau kaip 200 tenisininkų.