Naujienos

Visos naujienos Artėjant finalams – rokiruotės „Teniso piramidės“ reitinge

Artėjant finalams – rokiruotės „Teniso piramidės“ reitinge

2019-08-02 10:25

Jau rugsėjo 6-8 dienomis įvyks „Teniso piramidės“ vasaros sezono finalai. Likus kiek daugiau nei mėnesiui, tenisininkų kovos tampa vis įnirtingesnės, nes kiekvienas stengiasi pagerinti savo pozicijas prieš finalus, o kai kurie turi paskutines galimybes įšokti į finalinį turnyrą.

„Teniso piramidės“ reitingo lyderio poziciją po liepos mėnesio kovų susigrąžino žiemos ir vasaros šio turnyro čempionas Tadas Skairys. Jis 7:5, 6:4 nugalėjo antroje reitingo vietoje esantį Viktorą Gasiūną. T. Skairys per 16 mačų šiame turnyre yra iškovojęs 14 pergalių.

Ilgametis turnyro dalyvis V. Gasiūnas prieš tai 6:4, 6:3 įveikė porą mėnesių „Teniso piramidės“ reitingo viršūnėje išbuvusį Darių Banį. Pastarasis smuktelėjo į trečiąją poziciją.

Per praėjusį mėnesį ne vienas tenisininkas atliko įspūdingus šuolius į viršų. Žydrūnas Andriukaitis iš 16-os pozicijos šoktelėjo į penktąją, Nerijus Lungys – iš 24-os į 10-ąją, Romas Šimkus – iš 26-os į 12-ąją, o Kostas Pavliuk – iš 46-os net į 15-ąją.

Iš viso reitinguota yra 315 tenisininkų.

„Teniso piramidė” – tai tradicinis UAB „Teniso pasaulis“ organizuojamas teniso turnyras, be pertraukų vykstantis jau nuo 2007 metų. Šis projektas nuo kitų teniso turnyrų skiriasi tuo, kad vyksta visus metus. Teniso žaidėjai kviečia vieni kitus į dvikovas, stengdamiesi pakilti į kuo aukštesnę „Piramidės“ poziciją.

Du kartus per metus (žiemą ir vasarą) yra žaidžiami šio projekto finalai. Juose 32 pajėgiausi reitingo žaidėjai kovoja dėl pagrindinio trofėjaus, o 33-64 pozicijoje esantys tenisininkai kaunasi dėl „iššūkio“ taurės.

Parašykite komentarą