Naujienos

Visos naujienos D. Banys – naujasis „Teniso piramidės“ reitingo lyderis

D. Banys – naujasis „Teniso piramidės“ reitingo lyderis

2019-06-04 15:19

Įsibėgėjus „Teniso piramidės“ varžybų vasaros sezonui, pasikeitė šio turnyro reitingo lyderis. Ilgą laiką reitinge karaliavusį ir pastaruosius dvejus metus vasaros ir žiemos sezonų finaluose triumfavusį Tadą Skairį iš pirmosios pozicijos išstūmė Darius Banys.

Tai lėmė intriguojanti būtent šių dviejų tenisininkų tarpusavio akistata, kurią priešpaskutinę pavasario dieną po atkaklios kovos SEB arenoje 6:3, 1:6, 10-8 laimėjo D. Banys. Tai leido 2017 metų vasaros sezono nugalėtojui D. Baniui „Teniso piramidės“ reitinge iš ketvirtosios pozicijos pakilti į pirmąją. Jo sąskaitoje dabar yra 57 pergalės ir 10 pralaimėjimų.

Antroje pozicijoje atsidūręs T. Skairys turi 13 pergalių ir dvi nesėkmes.

Į trečiąją vietą iš penktosios pakilo Miroslavas Janč. Tuo tarpu iš aštuntosios pozicijos į ketvirtąją šoktelėjo nenuilstantis Paulius Klapatauskas. Jis „Teniso piramidėje“ yra sužaidęs net 174 mačus.

Iš antrosios vietos į penktąją smuktelėjo Andrius Guzaitis, tačiau jo metinis pokytis vis dar lieka įspūdingas. Prieš metus jis reitinge buvo 132-as.

Į pirmąjį dešimtuką per pastarąjį mėnesį įšoko du tenisininkai. Tomas Šalkauskas iš 11-os pozicijos pakilo į 8-ąją, o Aurelijus Balsys – iš 19-os į 9-ąją. Per dešimt mačų „Teniso piramidėje“ devynias pergales iškovojęs Emilis Subata per mėnesį iš 161-os vietos šoktelėjo į 82-ąją.

Iš viso reitinguotas yra 301 tenisininkas.

„Teniso piramidė” – tai tradicinis UAB „Teniso pasaulis“ organizuojamas teniso turnyras, be pertraukų vykstantis jau nuo 2007 metų. Šis projektas nuo kitų teniso turnyrų skiriasi tuo, kad vyksta visus metus. Teniso žaidėjai kviečia vieni kitus į dvikovas, stengdamiesi pakilti į kuo aukštesnę „Piramidės“ poziciją.

Du kartus per metus (žiemą ir vasarą) yra žaidžiami šio projekto finalai. Juose 32 pajėgiausi reitingo žaidėjai kovoja dėl pagrindinio trofėjaus, o 33-64 pozicijoje esantys tenisininkai kaunasi dėl „iššūkio“ taurės.

Parašykite komentarą