Naujienos

Visos naujienos Martynas Narkauskas: „Norvegai galėtų iš mūsų daug ko pasimokyti“

Martynas Narkauskas: „Norvegai galėtų iš mūsų daug ko pasimokyti“

2014-02-06 10:37

Narkauskas_talpinti

Piramidės teniso turnyro dalyvis Martynas Narkauskas, laimėjęs konkursą „Keliauk į Norvegiją kartu su Lietuvos Daviso taurės rinktine nemokamai“, praėjusį savaitgalį praleido Osle.

„Kelionė buvo tiesiog puiki! Oslas, nuostabus miestas – tarp varžybų spėjome susipažinti su juo. Puikiai išvystytas viešasis transportas, tad neturėjome problemų keliaudami iš oro uosto į viešbutį, teniso areną ar tiesiog po miestą.“, – kelione džiaugėsi M. Narkauskas.

Anot Martyno Norvegija tikrai nėra tenisą mėgstanti ir išmanantis šalis. „Oslo arena – senas metalinis angaras, su 14 aikštelių. Nepalyginsi su mūsų SEB arena. Žiūrovų susidomėjimas taip pat nebuvo didelis. Lietuviai atrodė daug ryškiau, mūsų buvo apie 100. Lietuvos rinktinė tikrai neturėjo jaustis lyg žaistų išvykoje. Tas pats kalbant ir apie organizaciją. Teko būti mače su Didžiąja Britanija, kuris vyko SEB arenoje, tad turėjau su kuo palyginti. Norvegai galėtų iš mūsų daug ko pasimokyti. Kartais žaidėjai patys vieni kitiems padavinėjo kamuoliukus, nes „Ball boys“ buvo labai jauni ir nelabai gaudėsi situacijoje. Panašių organizacinių niuansų buvo nemažai. Tačiau svarbiausia buvo mūsų rinktinės puikus žaidimas ir jų iškovotas kelialapis į kitą etapą!“

Komentarai :

    Martynai, su tavo palaikymu i sekanti etapa ! Taip tolyn !

Parašykite komentarą