Naujienos

Visos naujienos S. Kadžius pirmą kartą tapo „Teniso piramidės“ reitingo lyderiu

S. Kadžius pirmą kartą tapo „Teniso piramidės“ reitingo lyderiu

2020-07-08 09:08

Įsibėgėjus vasarai, SEB arenos ir Bernardinų sodo kortuose toliau liejasi tenisininkų prakaitas bei emocijos. Po įdomių ir atkaklių kovų „Teniso piramidės“ varžybose birželio mėnesį, pasikeitė reitingo lyderis. Juo pirmą sykį tapo Skirmantas Kadžius.

Patyręs ir jau 319 mačų „Teniso piramidėje“ sužaidęs tenisininkas praėjusį mėnesį laimėjo visus tris susitikimus. Labiausiai intriguojančioje akistatoje S. Kadžius 7:6 (7-3), 3:6, 10-6 įveikė buvusį reitingo lyderį, o dabar antroje pozicijoje esantį Miroslavą Janč.

Vėliau S. Kadžius 6:4, 6:1 pranoko trečioje reitingo vietoje esantį Žydrūną Andriukaitį bei 3:6, 6:4, 10-6 įveikė Dovydą Akstiną (7 vieta), taip sustiprindamas lyderio poziciją.

Į ketvirtąją poziciją iš dešimtosios pakilo Paulius Ramantauskas. Tai yra kol kas rekordinis šio žaidėjo pasiekimas. Toliau „Teniso piramidės“ reitinge rikiuojasi Tadas Skairys ir Paulius Latakas.

Iš 69-osios pozicijos į 37-ąją per mėnesį šoktelėjo Tomas Šeikis, o iš 71-os į 42-ąją – Žymantas Jagelavičius.

Pergalių seriją tęsia ir sparčiai link lyderių artėja Ignas Volbikas. Gegužės mėnesį „Teniso piramidėje“ startavęs žaidėjas laimėjo visus 10 mačų ir reitinge jau yra 58-as. Birželio mėnesį jis laimėjo keturis mačus, iš kurių tris – „sausu“ rezultatu.

Beveik 100 pozicijų šuolį per mėnesį atliko Tauras Narmontas. Jis iš 196-os vietos pakilo į 103-iąją.

Iš viso reitinguoti yra 295 tenisininkai.

„Teniso piramidė” – tai tradicinis UAB „Teniso pasaulis“ organizuojamas teniso turnyras, be pertraukų vykstantis jau nuo 2007 metų. Šis projektas nuo kitų teniso turnyrų skiriasi tuo, kad vyksta visus metus. Teniso žaidėjai kviečia vieni kitus į dvikovas, stengdamiesi pakilti į kuo aukštesnę „Piramidės“ poziciją.