Naujienos

Visos naujienos T. Skairys išsaugojo „Teniso piramidės“ karaliaus sostą

T. Skairys išsaugojo „Teniso piramidės“ karaliaus sostą

2020-09-07 10:01

Sekmadienį Vilniuje, Bernardinų kortuose, finišavo intriguojantis „Teniso piramidės“ sezonas. Jame triumfavo ir čempiono titulą apgynė Tadas Skairys. Jam tai buvo jau penktasis iš eilės laimėtas „Teniso piramidės“ finalas.

T. Skairys vasaros sezone žaidė nedaug susitikimų, todėl turnyro reitinge buvo nukritęs iki 11-os pozicijos. Bet pagrindiniame turnyre, kuriame varžėsi 32 aukščiausias vietas „Teniso piramidės“ reitinge užėmę žaidėjai, daugkartinis turnyro nugalėtojas pademonstravo savo tikrąjį pajėgumą ir nepralaimėjo nei vieno seto.

Ketvirtfinalyje T. Skairys 6:2, 6:1 nugalėjo Miroslavą Janč, o pusfinalyje 6:2, 6:0 nepaliko didesnių vilčių Viktorui Gasiūnui. Pastarasis kovoje dėl vietos pusfinalyje 6:4, 6:4 nugalėjo reitingo lyderį ir vieną didžiausių šuolių per metus atlikusį Paulių Lataką, kuris prieš metus dar kovėsi tik „Iššūkio“ taurėje.

Finale T. Skairys po kiek atkaklesnės kovos 7:5, 6:3 nugalėjo daugiau nei 320 mačų „Teniso piramidėje“ sužaidusį Skirmantą Kadžių.

Trečiąją vietą vasaros sezono finale antrus metus iš eilės užėmė V. Gasiūnas. Jis mače dėl trečiosios pozicijos 6:2, 6:0 įveikė antrąją vietą reitinge užimantį Paulių Ramantauską. Penktąją vietą finaliniame turnyre užėmė Mindaugas Neverauskas, šeštąją – P. Latakas.

33-64 vietas šiame projekte užimantys tenisininkai varžėsi „Iššūkio“ finale. Čia triumfavo Andrius Nikelis, kuris pakartojo praėjusių metų sėkmę. Lemiamoje kovoje jis 6:4, 6:4 pranoko Aivarą Beinortą. Susitikime dėl trečiosios vietos Povilas Mikelionis 6:3, 6:3 įveikė Žydrūną Lauryną.

„Teniso piramidė“ – tai tradicinis UAB „Teniso pasaulis“ organizuojamas teniso turnyras, be pertraukų vykstantis jau nuo 2007 metų. Šis projektas nuo kitų teniso turnyrų skiriasi tuo, kad vyksta visus metus. Teniso žaidėjai kviečia vieni kitus į dvikovas, stengdamiesi pakilti į kuo aukštesnę „Piramidės“ reitingo poziciją.

Šiuo metu reitinguojami yra 306 „Teniso piramidės“ žaidėjai.