Naujienos

Visos naujienos „Teniso piramidėje“ – atkakli kova dėl aukščiausių pozicijų

„Teniso piramidėje“ – atkakli kova dėl aukščiausių pozicijų

2020-11-10 09:59

Įsibėgėja „Teniso piramidės“ žiemos sezonas. Po dar vieno mėnesio kovų SEB arenoje „Teniso piramidės“ reitingo dešimtuke užfiksuota nemažai pokyčių.

Reitingo lyderiu išliko penkis paskutinius „Teniso piramidės“ finalinius turnyrus laimėjęs Tadas Skairys. Tiesa, jis žiemos sezone dar nežaidė.

Į antrąją vietą pakilo Paulius Latakas. Jis prieš mėnesį buvo septintas, o prieš metus – 48-as. Bet antra vieta nėra jam rekordinė, nes šių metų liepą jis neilgam buvo tapęs reitingo lyderiu. Trečioje „Teniso piramidės“ reitingo vietoje išlieka Paulius Ramantauskas.

Jų pozicijas lėmė tarpusavio akistatos. Jeigu rugsėjo pabaigoje P. Ramantauskas šventė užtikrintą pergalę 6:2, 6:4, tai po mėnesio jau pajėgesnis buvo P. Latakas – 0:6, 6:1, 7:6 (7-5).

Ketvirtoje reitingo pozicijoje rikiuojasi Žydrūnas Andriukaitis, už jo – Mindaugas Neverauskas ir Paulius Andriukaitis. Į pirmąjį dešimtuką pavyko prasibrauti Žymantui Jagelavičiui, kuris iš 17-os pozicijos šoktelėjo į devintąją.

Pirmajame šimtuke didžiausią šuolį per mėnesį atliko Virgilijus Dovidas. Jis iš 58-os vietos pakilo į 34-ąją. Remigijus Didžiapetris iš 116-os pozicijos pakilo į 77-ąją.

Šiuo metu reitinguojami yra 284 „Teniso piramidės“ žaidėjai.

„Teniso piramidė“ – tai tradicinis UAB „Teniso pasaulis“ organizuojamas teniso turnyras, be pertraukų vykstantis jau nuo 2007 metų. Šis projektas nuo kitų teniso turnyrų skiriasi tuo, kad vyksta visus metus. Teniso žaidėjai kviečia vieni kitus į dvikovas, stengdamiesi pakilti į kuo aukštesnę „Piramidės“ reitingo poziciją.

Parašykite komentarą