Naujienos

Visos naujienos „Teniso piramidėje“ – P. Latako šuolis į viršūnę ir artėjantys finalai

„Teniso piramidėje“ – P. Latako šuolis į viršūnę ir artėjantys finalai

2020-08-04 11:16

Vasarai persiritus į antrą pusę, „Teniso piramidės“ reitingo lyderių rikiuotėje užfiksuota nemažai pokyčių. Tai tik dar labiau padidino intrigą artėjant vasaros sezono finalams, kurie vyks rugsėjo 4-6 dienomis Bernardinų kortuose.

Finaliniame etape 32 pajėgiausi reitingo žaidėjai kovos dėl pagrindinio trofėjaus, o 33-64 pozicijoje esantys tenisininkai kausis dėl „iššūkio“ taurės.

Po įdomių ir atkaklių kovų liepos mėnesį „Teniso piramidės“ reitingo lyderiu pirmą sykį tapo Paulius Latakas. Prieš porą metų šiame turnyre debiutavęs, o prieš metus dar 63-ioje vietoje tebuvęs žaidėjas per mėnesį pakilo penkiomis pozicijomis.

P. Latakas liepą 4:6, 3:6 pralaimėjo trečioje reitingo vietoje esančiam Skirmantui Kadžiui, bet po to 6:2, 6:3 pranoko antroje pozicijoje įsitaisiusį Paulių Ramantauską.

Į ketvirtąją poziciją pakilo Dovydas Akstinas, o penktoje vietoje yra Žydrūnas Andriukaitis.

Į 12-ą vietą iš 21-os šoktelėjo Kostas Pavliukas, o dar įspūdingesnį šuolį atliko Gediminas Tekorius. Jis prieš mėnesį buvo 38-as, o dabar – 13-as.

Likus mėnesiui iki finalų, karšta kova vyksta dėl išsvajotų vietų tarp 32 geriausių. Savo tikslo įnirtingai siekia Žymantas Jagelavičius, kuris iš 45-os pozicijos pakilo į 28-ąją. Rimantas Skirgaila iš 52-os vietos šoktelėjo į 32-ąją, o Mindaugas Šilininkas – iš 44-os į 33-iąją. Sparčiai aukštyn kopia ir Tauras Narmontas, kuris per mėnesį savo poziciją pagerino net 58-iomis ir dabar rikiuojasi 48-as.

Iš viso reitinguoti yra 299 tenisininkai.

„Teniso piramidė” – tai tradicinis UAB „Teniso pasaulis“ organizuojamas teniso turnyras, be pertraukų vykstantis jau nuo 2007 metų. Šis projektas nuo kitų teniso turnyrų skiriasi tuo, kad vyksta visus metus. Teniso žaidėjai kviečia vieni kitus į dvikovas, stengdamiesi pakilti į kuo aukštesnę „Piramidės“ poziciją.

Parašykite komentarą