Naujienos

Visos naujienos „Teniso piramidės“ reitinge į antrąją vietą pakilo S. Kadžius

„Teniso piramidės“ reitinge į antrąją vietą pakilo S. Kadžius

2019-12-04 09:41

Lapkričio mėnesį tęsėsi „Teniso piramidės“ žiemos sezono kovos. Reitingo lyderių rikiuotėje vėl užfiksuota nemažai pokyčių, bet lyderio poziciją išsaugojo daugkartinis šių varžybų nugalėtojas Tadas Skairys.

Įspūdingiausią šuolį per praėjusį mėnesį atliko Skirmantas Kadžius. Net 313 mačų šiose varžybose sužaidęs teniso mėgėjas iš dešimtosios vietos pakilo į antrąją. Jis lapkritį 6:3, 3:6, 10-4 įveikė į trečiąją poziciją iš antrosios smuktelėjusį Vytautą Pranulį bei 6:2, 6:3 pranoko Paulių Klapatauską. Pastarasis, nepaisant nesėkmės, savo reitingo poziciją pagerino net 12 pozicijų ir dabar rikiuojasi 10-as.

Ketvirtąją vietą „Teniso piramidės“ reitinge užima Žydrūnas Andriukaitis, penktąją – Paulius Miškinis.

Į pajėgiausių šimtuką įsiveržė Kęstutis Bulovas, kuris prieš mėnesį buvo 118-as, o dabar – 67-as.

Didžiausius šuolius per mėnesį atliko Edgaras Brukas (iš 336-os vietos į 255-ą) ir Paulius Stabingis (iš 302-os į 220-ą).

Iš viso reitinguoti yra 333 tenisininkai.

„Teniso piramidė” – tai tradicinis UAB „Teniso pasaulis“ organizuojamas teniso turnyras, be pertraukų vykstantis jau nuo 2007 metų. Šis projektas nuo kitų teniso turnyrų skiriasi tuo, kad vyksta visus metus. Teniso žaidėjai kviečia vieni kitus į dvikovas, stengdamiesi pakilti į kuo aukštesnę „Piramidės“ poziciją.

Du kartus per metus (žiemą ir vasarą) yra žaidžiami šio projekto finalai. Juose 32 pajėgiausi reitingo žaidėjai kovoja dėl pagrindinio trofėjaus, o 33-64 pozicijoje esantys tenisininkai kaunasi dėl „iššūkio“ taurės.

Parašykite komentarą