Naujienos

Visos naujienos „Teniso piramidės“ reitinge – M. Janč šuolis į lyderių gretas

„Teniso piramidės“ reitinge – M. Janč šuolis į lyderių gretas

2020-03-04 09:40

Artėjant „Teniso piramidės“ žiemos sezono kulminacijai, reitingo lentelės lyderių rikiuotėje – nemažos rokiruotės. Jeigu pirmąją poziciją išsaugojo daugkartinis šių varžybų čempionas Tadas Skairys, tai visi kiti dešimtuko žaidėjai savo pozicijas arba pagerino, arba prarado.

Į antrąją reitingo vietą iš devintosios pakilo Miroslavas Janč. Jis vasario mėnesį iškovojo užtikrintą pergalę, 6:1, 6:0 nugalėjęs Joną Mačiuitį. Būtent antroji vieta iki šiol yra aukščiausia M. Janč pozicija. Ją jis susigrąžino po daugiau nei pusmečio pertraukos. Pirmą sykį į antrąją vietą jis buvo pakilęs 2017 metų lapkritį.

Nepaisant minėtos nesėkmės, aktyviai 2020 metais žaidžiantis J. Mačiuitis per mėnesį taip pat pagerino savo pozicijas ir dabar yra ketvirtas.

Į trečiąją vietą iš septintosios pakilo Vytautas Pranulis. Penktąją poziciją užima Žydrūnas Andriukaitis, šeštąją – Tomas Šalkauskas.

Į lyderių dešimtuką prasibrovė Skirmantas Valiukas. Jis prieš mėnesį buvo 13-as, o dabar – septintas. Pozicijas gerokai pagerino ir Evaldas Oganauskas, kuris iš 27-os vietos pakilo į 16-ąją.

Įspūdingiausią šuolį per mėnesį atliko Eduardas Galvelis. Jis iš 276-os pozicijos šoktelėjo net į 119-ąją. Giedrius Paulauskas „Teniso piramidėje“ prieš mėnesį buvo 221-as, o dabar – 128-as.

Be pralaimėjimų „Teniso piramidėje“ žaidžia 12 tenisininkų, tačiau dauguma yra sužaidę tik keletą susitikimų. Vienintelė išimtis – Paulius Zabiela, kuris laimėjo visus savo 12 mačų ir reitinge rikiuojasi 68-as.

Iš viso reitinguoti yra 298 tenisininkai.

Šiame turnyre per visą istoriją daugiausiai mačų yra sužaidę Žydrūnas Laurynas (489 mačai), Gerardas Dausa (444) ir Simonas Pocius (427). G. Dausa yra daugiausiai pergalių iškovojęs tenisininkas – pergalėmis jis džiaugėsi net 262 kartus. Ž. Laurynas yra laimėjęs 242 sykius, o Vaidotas Aleksius – 218.

„Teniso piramidė” – tai tradicinis UAB „Teniso pasaulis“ organizuojamas teniso turnyras, be pertraukų vykstantis jau nuo 2007 metų. Šis projektas nuo kitų teniso turnyrų skiriasi tuo, kad vyksta visus metus. Teniso žaidėjai kviečia vieni kitus į dvikovas, stengdamiesi pakilti į kuo aukštesnę „Piramidės“ poziciją.

Du kartus per metus (žiemą ir vasarą) yra žaidžiami šio projekto finalai. Juose 32 pajėgiausi reitingo žaidėjai kovoja dėl pagrindinio trofėjaus, o 33-64 pozicijoje esantys tenisininkai kaunasi dėl „iššūkio“ taurės.

Parašykite komentarą