Naujienos

Visos naujienos „Teniso piramidės“ reitinge – rekordinė P. Klapatausko pozicija

„Teniso piramidės“ reitinge – rekordinė P. Klapatausko pozicija

2020-10-05 10:59

Iškart po intriguojančio „Teniso piramidės“ finalinio vasaros sezono turnyro startavo žiemos sezonas. SEB arenoje sportininkai pradėjo naujas kovas dėl aukštesnių pozicijų.

Reitingo lyderiu tapo penkis paskutinius „Teniso piramidės“ finalinius turnyrus laimėjęs Tadas Skairys. Tarp lyderių paskutiniais mėnesiais įsitaisęs Paulius Ramantauskas šiuo metu yra antras.

Tuo tarpu į trečiąją poziciją pakilo daugkartinis Europos ir pasaulio kiokušin karatė čempionas Paulius Klapatauskas. Jau 201 mačą „Teniso piramidėje“ sužaidęs sportininkas pasiekė aukščiausią asmeninę poziciją šiame projekte. Per praėjusias dvi savaites P. Klapatauskas 6:2, 6:3 įveikė Mindaugą Neverauską ir 6:3, 3:6, 10-4 pranoko Žydrūną Andriukaitį.

Už P. Klapatausko rikiuojasi dar du turnyro veteranai – Skirmantas Kadžius ir Viktoras Gasiūnas.

Minėtas M. Neverauskas taip pat neturi liūdėti, nes jis reitinge yra šeštas – 27 pozicijomis aukščiau nei prieš mėnesį.

Prie lyderių dešimtuko priartėjo Rimantas Skirgaila, kuris iš 25-os vietos šoktelėjo į 11-ąją.

Šiuo metu reitinguojamas yra 271 „Teniso piramidės“ žaidėjas.

„Teniso piramidė“ – tai tradicinis UAB „Teniso pasaulis“ organizuojamas teniso turnyras, be pertraukų vykstantis jau nuo 2007 metų. Šis projektas nuo kitų teniso turnyrų skiriasi tuo, kad vyksta visus metus. Teniso žaidėjai kviečia vieni kitus į dvikovas, stengdamiesi pakilti į kuo aukštesnę „Piramidės“ reitingo poziciją.

Parašykite komentarą