Naujienos

Visos naujienos „Teniso piramidės“ reitingo dešimtuke – nemaži pokyčiai

„Teniso piramidės“ reitingo dešimtuke – nemaži pokyčiai

2019-10-03 12:49

Po rugsėjo pradžioje praūžusių „Teniso piramidės“ vasaros finalų, žaidėjai vėl grįžo į teniso aikšteles ir pradėjo naują sezoną. Po pirmojo žiemos sezono mėnesio „Teniso piramidės“ reitingo dešimtuke užfiksuota nemažai pokyčių.

„Teniso piramidės“ reitingo lyderio poziciją išsaugojo žiemos ir vasaros sezonų čempionas Tadas Skairys. Po nedidelės pertraukos į antrąją poziciją sugrįžo Viktoras Gasiūnas. Jis įdomiame mače 6:3, 6:3 nugalėjo trečioje reitingo pozicijoje išlikusį Žydrūną Andriukaitį.

Dvi pozicijas per mėnesį prarado Darius Banys, dabar užimantis ketvirtą vietą. Penktas yra Miroslavas Janč.

Įspūdingą šuolį atliko Paulius Miškinis. Jis per mėnesį iš 27-os vietos šoktelėjo į šeštąją. Į septintąją poziciją iš 16-os pakilo Vytautas Pranulis.

Trečiadienį V. Pranulis bandė mesti iššūkį D. Baniui, bet turėjo pripažinti varžovo pranašumą 2:6, 2:6. Kitame lyderių mūšyje M. Janč 7:6 (7-1), 6:3 įveikė P. Miškinį.

Dar daugiau – net 24 pozicijomis – savo reitingą pagerino Skirmantas Kadžius. Jis prieš mėnesį buvo 32-as, o dabar – aštuntas.

Iš viso reitinguoti yra 343 tenisininkai.

„Teniso piramidė” – tai tradicinis UAB „Teniso pasaulis“ organizuojamas teniso turnyras, be pertraukų vykstantis jau nuo 2007 metų. Šis projektas nuo kitų teniso turnyrų skiriasi tuo, kad vyksta visus metus. Teniso žaidėjai kviečia vieni kitus į dvikovas, stengdamiesi pakilti į kuo aukštesnę „Piramidės“ poziciją.

Du kartus per metus (žiemą ir vasarą) yra žaidžiami šio projekto finalai. Juose 32 pajėgiausi reitingo žaidėjai kovoja dėl pagrindinio trofėjaus, o 33-64 pozicijoje esantys tenisininkai kaunasi dėl „iššūkio“ taurės.

Parašykite komentarą