Naujienos

Visos naujienos „Teniso piramidės“ vasaros sezono finaluose – dar vienas T. Skairio triumfas

„Teniso piramidės“ vasaros sezono finaluose – dar vienas T. Skairio triumfas

2018-09-10 11:59

Sekmadienį Vilniaus Bernardinų kortuose finišavo tris dienas trukusios „Teniso piramidės“ vasaros sezono finalinės varžybos. Pagrindiniame turnyre, kuriame varžėsi 32 „Piramidės“ žaidėjai, triumfavo Tadas Skairys. Kuris, beje, šiemet nugalėjo ir žiemos finaluose.

Vasaros sezono finalinio turnyro pusfinalyje T. Skairys 6:1, 6:1 nugalėjo Paulių Andriukaitį, o finale 6:2, 6:3 įrodė pranašumą prieš Viktorą Gasiūną.

Kovoje dėl pagrindinio turnyro bronzos medalio Miroslav Janč 6:2, 6:1 įveikė P. Andriukaitį.

33-64 vietas šiame projekte užimantys tenisininkai varžėsi „Iššūkio“ finale. Čia sėkmė lydėjo Skirmantą Kadžių, kuris 6:4, 6:2 nugalėjo Jevgenijų Tekutjevą. Tuo tarpu trečioji „Iššūkio“ finalo vieta atiteko Martynui Jociui 6:3, 3:0 iš kovos pasitraukusiam Vaidotui Šapalui.

Paguodos turnyro prizą laimėjo Arūnas Šveistys. Finale jam be kovos buvo įskaityta pergalė prieš Aleksejų Nikiforovą.

„Teniso piramidė“ – tai tradicinis UAB „Teniso pasaulis“ organizuojamas teniso turnyras, be pertraukų vykstantis jau nuo 2007 metų.

Šis projektas nuo kitų teniso turnyrų skiriasi tuo, kad vyksta visus metus. Teniso žaidėjai kviečia vieni kitus į dvikovas, stengdamiesi pakilti į kuo aukštesnę „Piramidės“ poziciją.

Du kartus per metus yra žaidžiami šio projekto finalai, kurių kiekvienas vyksta vasaros ir žiemos sezono metu. Po jų pirmieji 64 „Piramidės“ žaidėjai, priklausomai nuo jų rezultatų finale, persiskirsto savo pozicijomis iki kito finalinio turnyro.