Naujienos

Visos naujienos „Teniso piramidės“ vasaros sezono karaliaus titulą apgynė T. Skairys

„Teniso piramidės“ vasaros sezono karaliaus titulą apgynė T. Skairys

2019-09-11 08:44

Sekmadienį Vilniuje finišavo dar vienas „Teniso piramidės“ sezonas. Vasaros sezono finale triumfavo Tadas Skairys, kuris apgynė prieš metus iškovotą titulą. Iš viso tai buvo jau ketvirtasis iš eilės T. Skairio laimėtas „Teniso piramidės“ finalas.

Pagrindiniame turnyre, kuriame varžėsi 32 aukščiausią reitingą turintys žaidėjai, T. Skairys nepralaimėjo nei vieno seto. Ketvirtfinalyje jis 7:5, 6:1 įveikė Skirmantą Kadžių, pusfinalyje 6:2, 6:1 pranoko Viktorą Gasiūną, o finale 6:4, 6:3 įveikė pagrindinį konkurentą Darių Banį.

Trečiąją vietą vasaros sezono finale užėmė V. Gasiūnas. Jis atkakliame mače dėl trečiosios pozicijos 3:6, 6:4, 10-6 pranoko Vytautą Pranulį.

Būtent T. Skairys, D  Banys ir V. Gasiūnas užima pirmąsias tris pozicijas „Teniso piramidės“ reitinge.

33-64 vietas šiame projekte užimantys tenisininkai varžėsi „Iššūkio“ finale. Čia triumfavo Andrius Nikelis, kuris lemiamoje akistatoje 6:2, 6:3 įveikė Jevgenijų Tekutjevą. Mažajame finale Mindaugas Baltakis 6:4, 6:2 nugalėjo Povilą Mikelionį.

„Teniso piramidė“ – tai tradicinis UAB „Teniso pasaulis“ organizuojamas teniso turnyras, be pertraukų vykstantis jau nuo 2007 metų. Šis projektas nuo kitų teniso turnyrų skiriasi tuo, kad vyksta visus metus. Teniso žaidėjai kviečia vieni kitus į dvikovas, stengdamiesi pakilti į kuo aukštesnę „Piramidės“ reitingo poziciją.

Šiuo metu reitinguojami yra net 333 „Teniso piramidės“ žaidėjai.

Du kartus per metus yra žaidžiami šio projekto finalai, kurių kiekvienas vyksta vasaros ir žiemos sezono metu. Po jų pirmieji 64 „Piramidės“ žaidėjai, priklausomai nuo jų rezultatų finale, persiskirsto savo pozicijomis iki kito finalinio turnyro.